Mida vaja?

ID-kaart, mobiil-ID või Smart-ID

Digiraamatupidaja klient on e-kodanik, kes oskab kasutada ID-kaarti, mobiil-ID-d või Smart-ID-d. Kui on vaja pidevalt allkirjastada, siis on mugavam kasutada mobiil-ID-d.

E-kodanikul on arvutis olemas ID-kaarti tarkvara ja ta oskab sellega (DigiDoc4 klient) allkirjastada või kasutab allkirjastamiseks Dokobit Portaali (endine DigiDoc), mis asub www.dokobit.com või teisi teenuseid.

Pildista ja saada oma tšekid mugavalt raamatupidajale. Kõige soodsam on CostPocket, endise nimega Tšekk.ee. Sellega (vaata kuidas Erply Booksis?, kuidas SmartAccountsis? ja palju maksab?) saad kõik kviitungid ja arved kokku koguda, digiteerida need ja edastada oma raamatupidamistarkvarasse. Kui äppi ei kasuta, siis tuleb raamatupidajale teha kuluaruanne. Loe Kuidas teha kuluaruannet?

Digiraamatupidaja töötab raamatupidamise tarkvaradega ERPLY Books ja SmartAccounts.

Tšeki pildistamise äpp

Kuidas Android-telefoniga tasuta dokumente skännida ja saata?

Järgnevad sammud on dokumendi skännimiseks oma Android-telefoniga, kasutades Google Drive’i:

  1. Ava Google Drive .
  2. Vajuta+ märgiga ringi ehk lisad uue dokumendi.
  3. Vajuta valikut Scan või Skaneering.
  4. Skäneeri dokument ehk vajuta keskmist nuppu.
  5. Saad oma skännimist kohandada, kasutades ekraani all olevaid valikuid, et kärpidapöörataümbernimetada ja värvi muuta. Kui oled oma kohandustega lõpule jõudnud, vajuta nuppu Salvesta .
  6. Nüüd toimub dokumendi salvestamine Google Drive’i. Vali sobiv kaust kui ei soovi vaikimisi kausta Minu ketas. Vajuta nuppu Salvesta ja dokument laetakse automaatselt PDF-na üles.

IOS 11-ga skännimisest loe artiklist Kuidas skannida oma telefoni või tahvelarvuti dokumente?

Suhtlemine

Lisa Skype kontaktidesse
Tule suhtlema Slack’i
Saada kiri
Kellele?
Palju maksab?
Miks?